Pozyczki, kredyty itd .....
  menu
strona główna
  mBank Produkty
mobile mBank
Oferta mBanku
Auto
Kredyty
logowanie mBank

Kredyty


KREDYT gotówkowy

Szybki przypływ pieniędzy na Twoje potrzeby lub spłatę innych kredytów. Kredyt w ciągu 15 minut, bez wychodzenia z domu, zbędnych formalności i zabezpieczeń. Kwota od 500 do 100 tys. PLN prosto na Twoje konto. mBank oferuje korzystnie niskie raty, atrakcyjne oprocentowanie i ubezpieczenie spłaty KREDYTU.
KREDYT samochodowy

Wymarzony pojazd w zasięgu ręki! Oferujemy szeroki wachlarz możliwości: kredyt w PLN, CHF lub EUR, do 100 tys. PLN bez wkładu własnego i dokumentów dochodowych, wygodny okres spłaty od pół roku do 10 lat, kwota do 125% wartości pojazdu. Finansujemy: zakup pojazdu od osoby fizycznej, dealera, z auto komisu, firmy nie zajmującej się sprzedażą pojazdów oraz przeniesienie kredytu z innego Banku. Umożliwiamy bezpłatną wcześniejszą spłatę kredytu. Dodatkowo 5% zniżki na ubezpieczenie samochodu w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych.mPLAN hipoteczny

Z mPLANEM możesz spełnić swoje marzenia o mieszkaniu lub domu, dofinansować firmę, wziąć pożyczkę hipoteczną na dowolny cel lub spłacić drogi kredyt hipoteczny zaciągnięty w innym banku.
KARTY kredytowe mBanku
to KARTY kredytowe w mBanku to swoboda i wiele możliwości. To sześć różnych kart kredytowych dających kredyt bez oprocentowania do 54 dni: Visa mBank, Visa Radość Życia, wpKARTA, Euro<26, Compensa, Visa Rossmann,MasterCard (z technologią PayPass) orazbiznesowa karta kredytowa (z dużym limitem).


...

Program Partnerski mBanku

© Disend 2000-2011.